1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiko gjitha kanalet Europiane ne Android

Tema tek 'Android' e hapur nga clusterphys, 18 Janar 2019.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  KALI-ALB, omerix, Universal dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. trimi606

  trimi606 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  bone upload dikun si apk file me download direk ;);)
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ishalla si vjen momenti me shkarkim direkt hehe ;)
   
  @science pëlqen postimin.
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po mirë këtu nuk mundesh ta editosh postimin, po appin tend nuk mundeshe ta editoje por krijove një të ri?
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  jo vlla, morem disa violations, dhe me ate emer sna lejoji playstore, prandaj u detyrum me emer tjeter :/
   
 7. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Qenka kopje e MegaIPTV
   
 8. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  se di kush e ka kopjen e MegaIptv, por ne se kemi bazu ne kopje appin. Kanalet qe kemi vendos jane tonat, kshuqe kanalet shqiptare qe i kemi fut sbesoj se i ka mega iptv ;)
   
 9. AldiP

  AldiP Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Un u bera gati 1 vit e pak qe perdor kto app per ne shtepi dhe kam provuar me qindra si shqiptare dhe te huaja dhe max qe zgjasin kto jan 2 muaj dhe si gjen mo ose jan por kan shum probleme shpresoj qe ky app te zgjasi shum e me shum.dhe nje sugjerim, te kanalet te hiqni flamurin shqiptar dhe te veni iconat e kanaleve.flm dhe ju shkoft mbar.
   
 10. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  ne jemi mbi 5 vite si iptv provider :) dhe besoj qe kjo do jete shkaku qe do ecim dhe me app. Sa per logot vlla, eshte pune me risk qeshtja logove per copyright, besoj qe sesht ndonje problem logo emri, sa eshte kanali dhe kualiteti
   
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ndonjë app për iOS?
   
 12. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese shkon mire ky, do e bejme dhe per IOS . Mund te shikosh ne tv pa problem nese ske ndonje abonim tjeter iptv, me nje android 30 eu qe kushton, mund ta instalosh dhe eshte shume efikas :)
   
 13. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  E kam fjalën për iPhone
   
 14. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Per ios, soon ;)
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 15. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  578
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  Asnje kanal nuk me funksionoj bej update listat :)
   
 16. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kontrollo internetin se playlista no expire max connections eshte
   
 17. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  e paskan hequr nga playstore kam me shume se nje ore qe po e kerkoj dhe nuk po gjeja dot as artikullin dhe as aplikacionin.
   
 18. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
 19. AldiP

  AldiP Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me kto rreklamat qe keni futur tani i bie me e majt mausin te dora ,cdo 1 min hap rreklam
   
 20. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese pagun serverat dhe punen tone ti, po ja heqim ads :)
   
  omerix, immortal.boy dhe @science pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...