1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiba to the moon ?

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga DardanDaci, 27 Tetor 2021.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,236
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  193
  Prsh

  Veq deshta me i pyt disa ktu qe thojshin Shiba eshte kot a keni ide se qa osht duke ndodh a jo

  https://edition.cnn.com/2021/10/27/...in-price-record-robinhood-hnk-intl/index.html

  New Delhi (CNN Business)Shiba inu coin soared to a new record on Wednesday, capping a surge of over 60,000,000% over the past year.

  BTW: Un kam 57Miljon dhe i kam blere kur ka qene $0.000017 :cool: Dhe nuk do i shes deri ne fund te vitit sepse ka per te thy rekorde.

  Where ya all guys :p
  PS./ Mundeni me ble edhe ne CEX.IO , tash
   
  Last edited: 27 Tetor 2021
  Poshnjari dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,910
  Pëlqimet:
  272
  Pikë nga trofetë:
  103
  Tu lexu lloj lloj expertash qe kan investu nga 10$ dhe shtiren si king go crypti shita para 1 muaji 130 mlion...shnosh , nuk e di nese esht von per te invest apo jo...
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,236
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  193
  Nuk eshte ende vone por gjithqka nvaret nga ty mos e ndegjo askend idk what to say bro :cryingcat:
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,910
  Pëlqimet:
  272
  Pikë nga trofetë:
  103
  Para 4 dite mendoja qe jam von hahahah por ja shife ajo ska te ndalur...e kaloj dogecoin marketcap
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,215
  Pëlqimet:
  299
  Pikë nga trofetë:
  163
  Psh nese i ke 1milion shiba n binance a mun direkt mi bo convert edhe mi dergu n bank direkt n kartel apo si , ose a mundesh vetem me i bo convert to euro edhe mi lon qaty n binance flm
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,236
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  193
  Mbi 2m duhesh mi pas me i konvert ne EUR. Yea its possible to do that :)
  Por personalisht nuk do i shisja siq thash me lart kjo ka per ta perserit Doge coin , me sa duket :)

  Poashtu edhe CEX.io , tash mundeni me ble.
   
 7. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po me pas 1m me i bo swap ne ethereum pastaj me i bo withdraw mendesh besoj apo jo?
   
 8. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  124
  Pikë nga trofetë:
  68
  A mundem nga binance mi bo widthdraw n'kosov?
   
 9. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me sa ka pa un Ne Bitcoin Atm map ne kosove ka 2 Atm qe blejn dhe shesin btc
   

Shpërndaje faqen

Loading...