1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes youtube acc 15K subs

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Johnny, 10 Korrik 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  Me marrveshje
  Shes youtube channel me 15.1K subscribers (gaming content) shumica audiences Russia ..
  link: www.youtube.com/sedeadshot
  Monetized & 0 Strikes
  me shum info privat
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 2. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Çmimi ne pm.
   
 3. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Channeli eshte shitur, mund te mbyllet tema
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...