1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Website e lidhur me Blogger

Tema tek 'Depo' e hapur nga Mr.Gh0$T, 3 Gusht 2018.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Antar/Antare te forumit iTShqip !
  Deshiroj te shes websiten time te lidhur me Blogger
  Websitja permban : Lajme / GameAPK/Game / Shkarkime lojrash per PC-n
  Per 2 , 3 dit websitja do vej 1,000,000 PageViews,
  Te interesuarit te shkruajn ne PM !
  Faleminderit per mirkuptimin
  PS : Nese e kam vendosur ne Temen e gabuar postimin ,, ju lutem ta zhvendosni tek Tema e duhur !
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...