1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes shes web faqe per futboll me live scor edhe live futboll

Tema tek 'Shitje' e hapur nga face88, 10 Qershor 2013.

 1. face88

  face88 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  eurogoal.info - cmimi 50 euro ose bej ndrim me ndonje fanpage shqip
   

Shpërndaje faqen

Loading...