1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Shes] VPS & RESELLER

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditt, 24 Shkurt 2011.

 1. arditt

  arditt Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kush donme ble le te me kontaktoj me PM dhe ta lej email te tij


  @VPS 5 gb 1.8shpejtsia

  reseller: fresh ne 1und1
   
 2. arditt

  arditt Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  temen spo muj e hapi ne shitje&blerje &kembime
   
 3. GjeNcHe.-.D

  GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  48
  Temen po e raportoj

  Kjo qe shet ti eshte ilegale , dhe kjo rregull eshte shtuar para ca dite tek sektori Shitje & Blerje mbase ketu po behet tregti me sende ilegale te gjitha jan me te futme sikur kjo tema qe ki hapur ti

  Pershendetje
   
 4. arditt

  arditt Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ska dert more ileagle njerzt skan credid card e qesi sene me ble nashti prej netit kshtu qe ja ofroj me mnyr tjeter
   
 5. _ARDIT_

  _ARDIT_ Anëtar Fillestar

  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  saAAaa?
   

Shpërndaje faqen

Loading...