1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes profil fanpage dhe Ig

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Elira, 8 Nëntor 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Profil Fb te vjeter 10 vite, fanpage me kete profil 6.1k, me foto te femrave, instagram po ashtu 6.7 k per fashion shumica Usa. Kush eshte i interesum pm pagesa westerunion. Arsya e shitjes nuk kam kohe me u marr me to.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...