1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes office 365 subscription

Tema tek 'Depo' e hapur nga Fannol Gashi, 19 Janar 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,220
  Pëlqimet:
  1,367
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,

  Shes Office 365 aktivizim deri me daten 02.12.2020.

  3 Licensa - ku perfshijn:
  • Office 365 Home (Word, Excel, Powerpoint,..) ku mund te instalohet deri ne 5 paisje.
  • 1 TB One Drive
  • 60 Minuta Skype cdo muaj
  • Outlook.com, me nje siguri me te avancuar dhe pa reklama.
  1.5 E / Muaji = 18 Euro Viti (min. 6 muaj, max. 12 muaj). Pagesa Paypal.

  Te interesuarit PM. Kur te shiten licensat, do te mbyllet tema.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...