1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes nje projekt per tv

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga strong iptv22, 18 Gusht 2021.

  1. strong iptv22

    strong iptv22 Anëtar Fillestar

    Postimet:
    87
    Pëlqimet:
    16
    Pikë nga trofetë:
    18
    Dua te shes nje projekt per tv kanale eshte gati punon me iptv m3u8.Mund ta shikoni ne kete link:https://treshi.github.io/fastocast-tv/
    Kush eshte I interesuar cmimi 300$ le te me shkruaje.
     
  2. clusterphys

    clusterphys Anëtar i Njohur

    Postimet:
    932
    Pëlqimet:
    292
    Pikë nga trofetë:
    93
    Po kanalet i ke te vjedhura ti, kshuqe sesht e sigurt se kur ndalen se nuk e ke serverin tend. Plus webi dizanji qenka grop fare ke free cms per te ber play m3u8 apo formatin .ts kshuqe sbesoj se eshte dicka me at vler.
     
    Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
  3. strong iptv22

    strong iptv22 Anëtar Fillestar

    Postimet:
    87
    Pëlqimet:
    16
    Pikë nga trofetë:
    18
    Po aty jane kanale thjesht per promo ai qe e do di se ku I gjen kanalet vetem te jesh shurdh dhe qorr mos gjesh ne tere kete bote interneti .Po me sa shikoj une ti vetem per llogje kavaje je ketu se ndonje gje tjeter s’ben.
     
  4. Mr.Gh0$T

    Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

    Postimet:
    668
    Pëlqimet:
    205
    Pikë nga trofetë:
    73
    Ska nevoj me ofendu ktu ai thjesht dha mendimin e tij sepse e vrt esht qe nese jan te hakume askush sti blen ! sepse nk e din kur mbyllet kanali ti bej ca duash esht puna jote por shpresoj qe te shiten ! sepse po te ishte ashtu sdo blinim kanale i merrnim te hakuara xp , ose mer nj keshill ng mua nese don nese sdon por prp po ta jap keshill , bli kanale qe kushtojn lir psh 10$ dhe shiti 15$ kshu esh koha sot! gjith tmirat!
     
    strong iptv22 pëlqen postimin.
  5. strong iptv22

    strong iptv22 Anëtar Fillestar

    Postimet:
    87
    Pëlqimet:
    16
    Pikë nga trofetë:
    18
    Une spo ofendoj njeri Po e shikoj qe kur nderhyn vetem ne menyre negative sikur vetem ai di
     
  6. manutd

    manutd Anëtar Aktiv

    Postimet:
    132
    Pëlqimet:
    23
    Pikë nga trofetë:
    18
    Bli 10 shit 15? ca thu mo vlla me mire merremi me tregti patikash athere.
    Ky ka bo nje produkt per shitje, ne kete rast po e shet sistemin sepse kanalet i gjen vetem nese mendon ngusht athere eshte e veshtir.
     
    Mr.Gh0$T dhe strong iptv22 pëlqejnë postimin.
  7. Mr.Gh0$T

    Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

    Postimet:
    668
    Pëlqimet:
    205
    Pikë nga trofetë:
    73
    Bravo e meriton nj like nga mua per mundimin qe ke shkrujt ,
    E para: gjithcka funksjonon me nj % me te lart psh blen nj kanal psh 5$ e shet 6$ 8$ varet sa te duash e vendos cmimin , e dyta: o i nderuar @manutd un thjesht dhash mendimin tim nese jan te hakume mund te mbyllet me kalimin e kohes pas 1 jave 2 javesh ose mshum dhe tjetri do ankohet normal ! , e treta: pas mendimit tend psh ti hap nj web per te bler njerzit domaina tek ty ti i blen ato 30$ dhe do e shesesh prp 30$ lol? se un ktu e kisha thelbin qe ta kuptosh me qart nese nk e kpt prp , prp ta shpjegoj :)
     
  8. clusterphys

    clusterphys Anëtar i Njohur

    Postimet:
    932
    Pëlqimet:
    292
    Pikë nga trofetë:
    93
    O shok sa vite ke ti kam eksperience ne internet une. Sa per iptv jam nder te paret shqiptare qe ofroj me kanale lokale tmia qe i nxjerr vet dhe si blej apo si vjedh. E dyta ajo qe ke postu ti eshte tbesh lek kot ok tja fusesh dikujt. Dhe ti je naj tip reselleri qe mendon se me te ngulme fitohet. Dhe te blesh kanale restream me i pa falas sja vlen apo ti vjedh per free prap sja vlen. Une sjam per negativitet une thjesht dua te ndihmoj pjesen me te madhe qe mbase skan njohuri mos tja fusin tipa si puna jote. Cys
     
  9. strong iptv22

    strong iptv22 Anëtar Fillestar

    Postimet:
    87
    Pëlqimet:
    16
    Pikë nga trofetë:
    18
    Po shko mo na tregon internetin tij kur kam hy yne ti s.kishe le akoma i ke buzet me qumesht akoma.Dhe sa per kanale ti i vjedh se sa shikon nje postim per iptv leshohesh si i babezitur.
     

Shpërndaje faqen

Loading...