1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes shes nje fanpage 18k likes...

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Emilio, 3 Janar 2018.

 1. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  persh. Rastesisht gjeta nje fanpage qe e kisha pasur ne nje prej qindra profilave :) Dhe sa e mbyllin fb e bejn unpublish duke mos qene aktive dhe kshtu kur rash ne te i futa disa postime ...
  E shes me nje cmim te lire.. sa e mbyllin ma mire e merr dikush punon me to.

  pm per ma shum info.
   
 2. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa qmimi
   
 3. Gazmend18

  Gazmend18 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Qmimin dhe linkun e faqes ma dergo te lutem
   
 4. Gazmend18

  Gazmend18 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Qmimin te lutem edhe linkun e faqes!
   

Shpërndaje faqen

Loading...