1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes një faqe në facebook me 10.6k likes dhe 13.4k followers.

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Pajtim93, 30 Janar 2020.

 1. Pajtim93

  Pajtim93 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faqja asht anglisht, ka fansa nga shum shtete të botës. Asht aktive 100% reale.
  Pagesa me bitcoin. Për më shum shkruani mesazh.
   

Shpërndaje faqen

Loading...