1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. YNWALiverpool

  YNWALiverpool Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shes 5monitora te interesuarit te me kontaktojn, qmimi 30euro per cop,
   
 2. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Sa inch jan edhe qfar firme jan ?
   
 3. YNWALiverpool

  YNWALiverpool Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  jon 18inch firma sony,fujisu siemens x2,samsung,
   
 4. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  ku mujna me kontaktu ne fb me fol ?
   
 5. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  A I KE AKOMA
   
 6. Sickk.

  Sickk. Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ke akoma i nderuar
   

Shpërndaje faqen

Loading...