1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes jeto fanpage

Tema tek 'Shitje' e hapur nga minitar, 12 Mars 2015.

 1. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Vlorë- Alb

  Vlorë- Alb Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  33
  Çmimet ku janë?
   
 3. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qmimi sipas marreveshjes
   
 4. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  Qita amazing natural facts 1 euro mbushje qe don
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,735
  Pëlqimet:
  696
  Pikë nga trofetë:
  243
  na thuj qmimett o wlla .
   
 6. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shpetim123 flm
  bmwplako shiko pm
   
 7. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  sa per natural fact
   
 8. Vlorë- Alb

  Vlorë- Alb Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  33
  I ke shitur apo jo?
   
 9. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo hala
   
 10. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  kete real madrid fans club ! me dergo nje qmim ne PM
   
 11. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
 12. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  A kish pas mundesi ne.pm me mi dergu qmimet qato se si ke shit

  Sent from my GT-S5300 using Tapatalk 2
   
 13. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shiko pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...