1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes instant articles i approvuar sot

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Nozzge, 5 Tetor 2018.

 1. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  650
  shes instant full approved i approvuar sot me domain .com te interesuarit pm.
   
 2. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  84
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  amigo a e ke hala instantin dhe sa e jep si qmimin e fundit?
   
 3. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  e kam shit njeri por ner at cmim nuk ish ardh
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,152
  Pëlqimet:
  203
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese do instant me domain app dhe 185$ ne te lajmrom pm
   
 5. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Edhe un shes instant full aprove me domain te vjeter faqja eshte anglisht...por nuk e di perafersisht si shkojn cmimet mund te me tregoj dikush?
   
 6. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk po e di qfar faqe ki vlla sa k osht ajo, sa i kam pa instant tash shkojn 500 deri 700euro normal instant full approved me web.
   
  Uskana12 pëlqen postimin.
 7. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faqja nuk eshte aktive mirpo mund te punosh me instant
   
 8. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kqyr pak pm tkom shkru vlla.
   

Shpërndaje faqen

Loading...