1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes Instagrama

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Albozr, 20 Janar 2019.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shes instagram Shqip 17.5k 92% djem fansat AL KS
  Shes instagram MIX 34.2k niche sport qmimi i lir
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  me dergo ne pm 34.2k edhe cmimin flm
   
 3. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Dergoma pm qeto 17.5k edhe kallxom sa çmimi
   
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ma dergo cmimin ne pm te 17.5k
   
 5. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ki najo per fashion
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  per momentin jo por se shpejti do kemi
   
 7. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  nga eshte audienca ne instagram dergoma ne pm! dhe flasim per tutje
   
 8. An0nGh0st

  An0nGh0st Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a ki nai njo per pitbulla
   
 9. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  3 instagrama ne shitje top usa Hell aktiv njeri prej tyre deri ne 30-50k like ne gjdo post te gjitha origjinale me garancion
  2 instagrama shqip ne shitje
   
 10. Fisnik15i

  Fisnik15i Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18

  Pershendetje.

  A mundesh me me shkru ne PM linkun e kti USA edhe cmimin tani bisedojme. Jam i interesuar
   
 11. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje a mundesh te ma degosh linkun dhe cmimin ne pm top usa
   
 12. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me dergo linkun
   

Shpërndaje faqen

Loading...