1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes instagram shqip, rich kids

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Mr darki, 9 Nëntor 2020.

 1. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  pm me shume info
   

Shpërndaje faqen

Loading...