1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes Instagram 36k+ top USA

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Bilal, 9 Mars 2021.

 1. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  $600
  Ckemi.
  Shes IG @1awesomevoices me 36k+ followers. Aktive.
  Tema: music/cover virale
  Te gjithe organik.
  Good engagement
  Maximum tier 1 followers
   
 2. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  167
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  a e ki og email , dergomi screenshot insights edhe qmimin ne pm qe mundesh
   
 3. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Account eshte per shitje urgjent, cmimi $420
   
 4. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush eshte i interesuar e merr per €300
   
 5. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mundesh me mi dergu sc sa njerz i shohin postimet , storyt e kto statistikat
   
  Bilal pëlqen postimin.
 6. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  I interesuari mund ta marri per €250
   
 7. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cmimi i fundit 225
   
 8. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  38
  E ka aktivitetin 0, me ta fal ta kan fut. Riaktivizoje pak faqe me postime me qualitet , dhe pastaj ndoshta ta marrin 100€
  Rps
   
 9. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  E kam len vete te bjeri aktiviteti se kam qen i zen, e kam blere 375 para ca kohesh. Flm
   
 10. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Instagram username @golden retriever.worldwide shitet per $20
   

Shpërndaje faqen

Loading...