1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instagram 23k + 16k fan page Shqiptare

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga toniyayo, 1 Nëntor 2018.

 1. toniyayo

  toniyayo Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shes Instagram account me +23k followers Shqiptar gjithashtu me kit account osht fan page i njejt me 16k likes Shqiptar!


  Kush osht i interesum PM.
   
 2. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Trego qmimin
   
 3. toniyayo

  toniyayo Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  PM
   
 4. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per cfare e ke perdor faqen cfar kategorie ??
   
 5. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mund te me dergosh pak link ne PM?
   
 6. toniyayo

  toniyayo Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  TA DERGOVA.

   
 7. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ma dergo linkun
   

Shpërndaje faqen

Loading...