1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes instagram 12k

Tema tek 'Shitje' e hapur nga G4SHI, 27 Nëntor 2018.

 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  43
  Çmimi:

  Pm
  Shes instagram 12k
  ne foto 1000 deri 1200 like
  pm per ma shum info :) !
   
 2. alblogistic

  alblogistic Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 3. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  43
  pm kqyr
   

Shpërndaje faqen

Loading...