1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shes instagram 10k

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Armi, 12 Shtator 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  nqs ka ndonji te interesuar tme kontaktoj..cmimi i diskutueshem
   
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,638
  Pëlqimet:
  640
  Pikë nga trofetë:
  243
  Se ke mrri kushtin hala per me hap tem per shitje e aq me pak tek Pytje dhe Pergjgije .
   
 4. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ka sa po shkojn qeta ka 10k Insta ,
   
 5. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,311
  Pëlqimet:
  560
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema Mbyllet.

  Arsyeja eshte sepse nuk e ke arrit kushtin qe ka ITSHQIP.Duhet te kesh mbi 50 Postime dhe mbi 15 Pelqeime,te rekomandoj me lexu rregulloren e forumit dhe rregulloren e nen-forumit Shitje.

  Cdo te mire
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...