1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Insagram me 115k

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Rafet Maxhuni, 11 Qershor 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shes kete insagram me 115k useri eshte @skillerking per ata qe jan te interesum me shkrujn ne PV
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,685
  Pëlqimet:
  288
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje, sic duket nuk keni vendosur username e sakte.
   
 3. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Si eshte username
   
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  Keni te drejt se se pasna shkru mir @skillerkking keshtu eshte
   
 5. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nuk qenka shum aktiv
  Sa e shet ti ate
   
 6. sadiali

  sadiali Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  sa e shet?
   

Shpërndaje faqen

Loading...