1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes HDD

Tema tek 'Shitje' e hapur nga anonymous1, 29 Maj 2013.

 1. anonymous1

  anonymous1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tung antar te it.com e kom ne shitje 1 HDD 160 GB te acer aspire 7520
  antar te interesur kontakt ne Privat mesazh flm per mirkuptim
   

Shpërndaje faqen

Loading...