1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shes Grup Ne Facebook !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Panther, 30 Maj 2018.

 1. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Grupi eshte me quotes,i ka 295k Antar shume aktiv
  Emrin e ka "Positive Inspirational Quotes"
  Qmimi 150Euro
   
 2. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Grupi eshte ende ne shtije te intereuarit ne pm
  Faleminderit
   
 3. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Last edited: 7 Qershor 2018
 4. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  498
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo jane shitur
   
 8. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  190
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush don me ble faqe edhe grup faqja gati per adbreak vetem minutazha me ju plotsu hell active per mashum pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...