1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes [Shes] Google Adsense Shikojeni Patjeter

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Omerr, 22 Korrik 2015.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
 2. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  today 40 cent me 4 page views ? haha nice try

  harro qe ta blen dikush qe punon me google ads veq nmujsh me ja lshu najkujt
   
 3. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pse kallxo qka ka tkeqe kjo qe nuk ta blen askush dej tash i kam shit diku 12 adsensa mkan met edh 2 po du me i shit :3 qka Comenton kot e kot Kto qe i kam fitu jan tu dhan servera free :/
   
 4. Princiime1

  Princiime1 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Sa e shet
   

Shpërndaje faqen

Loading...