1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Google AdSense Account

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga bthaci, 11 Maj 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shes google adsense acc. E krijuar ne vitin 2014. Cmimi 70€. Per me shum inbox, ( bej dhe nderrime).
   
 2. Pitkini

  Pitkini Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  18
  Cfarë kuptimi ka të blesh account adsense nëse për domain të ri duhet të aplikosh njëlloj si në account i ri?
   
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk ka asgje, un thjesht e shes, neqofse dojn ta blejn okej ja jap.
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nese e ke me domain flasim
   

Shpërndaje faqen

Loading...