1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes shes forum

Tema tek 'Shitje' e hapur nga lonn, 23 Maj 2013.

 1. lonn

  lonn Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  SHes ket forum osht ne forumotion dmth ka siguri te madhe copyright osht e pagune dmth sa sa mban ket forum nuk shfaqen , kam dash me ba per musliman amo nuk kom koh mu mir mo me kis sene edhe kush don me ble domain mun de ja ndrrosh po ashtu mundesh edhe me .com etc si te duash

  mundesh me shut + disa sene extra kur ti sheh vet detajet e admin .
  themen e ka IPB Theme
  forum osht punBB amo sytle osht krejt ipb
  dhe mundesh te shtosh dizajne a po ngjyra per ti zgjedhur antaret e forumit


  shiko foton

  222.png

  shiqo login ne forum

  1l.png

  per me shum

  http://over-zone.forum.com.bz/

  qmimi cili jep ma shum e mer ( mos harro copyright osht i pagun per krejt jeten sa ta man kta )
  nuk kerkoj qmim te madh amo se nuk me vym mua ky forum

  dhe info themen mundesh me ja bo si te dush un e kam bo ket vetem shpejt e shpejt

  contact in PM pagesa paypal osht qe don edhe ndokush permes telit qe nuk ka pay pal nuk po boj hajgare amo si ofert
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Pa ofendime veq nuk besoj qe ta blen kush....

  Arsyet :
  FreeForum
  FreeDomain
  Aktiviteti i forumit LOW (nuk ka kurr far teme t'hapur)
  Antar te regjistruar 0 (forumi thatë)
  etj....
  Ksi lloj forumi mundet me hap edhe nje fillestar i thjeshte.

  Kalofsh mir.
   
  Gëzim pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...