1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes faqen 80 k

Tema tek 'Depo' e hapur nga Nozzge, 11 Korrik 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  284
  Pikë nga trofetë:
  108
  Faqe e vjedht ..! Me Phishing verify . . . Kam argumente kam ndru me ket personin me lart .

  KENI KUJDES QE PREJ KUJT BLENI FAQE PARAT NUK FITOHEN LEHTE . .!
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 3. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  kete faqe e kam rritur pre 0 keshtu qe omerr ke kujdes se qfar flet. dhe faqja ka garancion te plote
   
 4. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  284
  Pikë nga trofetë:
  108
  hehh si jo ti postoj argumentet , edhe mua me pate thene te njejten . :)
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 5. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  336
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shyqyr qe kem antar qe kan experienc me tjeret :););)
   
 6. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  58
  postoj ato fakte dhe nje here e mire te largohet ky antar nga grupi :)
   
 7. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  284
  Pikë nga trofetë:
  108
  Phishingin e kishte , me metod. Hapte FB acount me emer " Facebook Security" edhe me foton e profilit e facebook security .... Pastaj u dergon ne faqe mesazh ,, nje tekst Per me apliku per me verifiku faqen me blue badge . . . Por shum shkrim preciz dhe i mir . Pastaj websiten ekishte me subdomain facebok.verifydiqkaqishtu.com/help/contact ,, shum ekspert ... Pastaj un e ndrova me Instant faqen 94k . Ai pronari duke comentu dhe duke bo wall post this page is hacked . Shum mkan hik .


  https://prnt.sc/jhwmbv Autort origjinal .
  https://prnt.sc/oj3v2b Ktu rren .. me hik pi debati .
  https://prnt.sc/oj3vdc - hehh

  @Blerim R. .. E pata paralajmru qe mju largu ksaj se ka me lajmru ama perseri vazhdon .. Keni kujdes me antaret e forumit . Mund ti humbin 500 euro qe per ta duhesh te punosh 2 muaj . :)

  Respekte ..
   
  BurimBushi dhe bofy pëlqejnë postimin.
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,249
  Pëlqimet:
  1,248
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit qe je i gatshem t'i mbrosh antaret e forumit nga kjo gje, por me duhet edhe pergjigja nga antari @Nozzge , nese nuk pergjigjet brenda 3 diteve do te perjashtohet per nje kohe shume te gjate pasi qe do ta marr si te vertet kete qe ke thene.
   
  bofy dhe Omerr pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...