1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes Faqen 230k Top Usa

Tema tek 'Shitje' e hapur nga DailyTeCh, 15 Maj 2018.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,532
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  83
  Shes faqen top usa 230k like / 280k follows faqja esht super aktive niche Eminem... te interesuarit PM.. Arsye instant lost access.
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  T'kom shkru pm vlla kqyr.
   
 3. Mooney

  Mooney Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  arsyja "lost access"? nese faqja eshte e mire e gjen nje instant tjeter edhe punon..
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,532
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  83
  me gjej nje instant.
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,679
  Pëlqimet:
  656
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mem ngu mu se shet , nese ka aktivitet t mire mbaja aktivitetin ndodh qe instant rregullohet ose puno me nej kond me ads 50 / 50 .
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 6. Mooney

  Mooney Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Perderisa thua qe eshte super aktive atehere nuk ja vlen me shit sic te ka thene antari me larte, dmth mos keqkupto qe po perzihem tek shitja jote por po shkruajm pasi qe e ke permend arsyen.. klm
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 7. fatlum24

  fatlum24 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  o vllai sita keshe ne shitje tkam shkrujt mesazh kthema
   

Shpërndaje faqen

Loading...