1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes faqe Shqip 92K fansa

Tema tek 'Shitje' e hapur nga sp0X., 17 Shkurt 2018.

 1. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Shes faqen Shqip 92K statistikat e fundit i keni me posht, arsye pse e shes eshte sepse kam shum faqe tjera nuk kam koh per te gjitha, asnjeher nuk ka kap restrik, emri i nderrohet nuk eshte merge.

  Linku: https://www.facebook.com/lajmeshqip24H/
  Cmimi: 1000Euro

  Statistikat:

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  100 euro?? :D
   
 3. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  1000 euro lol hajgare je ka bon a ?
   
 4. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  1000 euro e ble nje mzat per mish :D
   
  ami81 pëlqen postimin.
 5. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ani de njerez, qejfi eshte me i madh se Stambolli :D
   
 6. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  92k, fake news dhe vetem 2k dhe 3k
  Çmimi vertet me i madh se Stambolli
   
 7. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  o shokit 1000 euro blen audi a4 ;)
   
 8. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ti blije audi a4 me 1000 Euro dhe e gezofsh.
  Ai po shet dicka dhe cmimin e vendos sipas qejfit te vet, nuk do te na pyesi as mua as ty e as kend.
  KLM.
   
 9. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  343
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mfal qe po nderhyj ne bised por nuk ja vlen jo un por askush me kete cmim qe ke lan aty :D
   
 10. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ok, as un nuk e blej kete website me kete cmim ama ne nuk duhet ti themi atij shite kaq ose shite aq,
  Besoj qe me kuptove
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 11. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Une per veti jam i interesum ne fanpage veq shqiptar qe jan , mirpo 1000 euro pak si shume lek jan :(
   
 12. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  1000 euro jan 1000 euro jo lek :)
   
  Last edited: 4 Mars 2018
 13. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A kuiz pot doket 1000 euro jan 1000 euro. Jo lek :D
   
 14. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  915
  Pëlqimet:
  227
  Pikë nga trofetë:
  78
  Website pot doket kjo a leje jaran Allahile mos e luj avokatin ktu se sje ka din qa je ka fol
   
  Nozzge pëlqen postimin.
 15. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
 16. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,217
  Pëlqimet:
  914
  Pikë nga trofetë:
  193
  Rrespekte per qmimin tend qe i ke vendos por me 1k euro investim ne nje landing page i nxjerr 100k ne vjet.
   
  Pjeter.B pëlqen postimin.
 17. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po prap 1 landing page stvyn kurgjo pa trafik , nese veq e ke pas fjalen per landing e jo "Lending"(=Scam)
  Nejse prap faqja sja vlen hiq per ate qmim po ktu bile mun fito diqka edhe nese sje fort i zoti , kurse nese fillo me 1K$ ne landingp edhe sje i zoti ne marketing mun i hup krejt
   
 18. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Une po them se nuk ka rendesi ca cmimi i vendos ai, ty nuk te detyron njeri ta blesh.
   
 19. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,217
  Pëlqimet:
  914
  Pikë nga trofetë:
  193
  Me 1mij euro investim SEO top1 del ne google :)
   
 20. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  o dardan burri nvaret qfar niche apo ma mir me than qfar keywordi del i pari edhe pse osht e pamundshme edhe ku del qfar shteti
  Zor osht tybe njeri veq nejse
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...