1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes faqe me mundesi aplikimi ne instant

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Sytrim Berisha, 30 Korrik 2019.

Tags:
 1. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. gurakuqi

  gurakuqi Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  tjt faqe kta m/salah se kam
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje , skam me blejt, vec a mundesh me ma tregu perafersisht sa shkojne faqet e vogla me 500 fansa, 1k, me mundesi aplikimi ne instant!
   
 6. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. melinagee

  melinagee Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me nevojitet nje faqe me shume followers / Albania /FB / IG
   

Shpërndaje faqen

Loading...