1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes faqe me instant

Tema tek 'Shitje' e hapur nga getrich, 2 Maj 2022.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,267
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shes faqe qe jan gati me instant article vetem webin e boni add
  Connect your site
  To connect your site, add the meta tag below to the <head> tag in your website's HTML and then enter the URL of your site in the field below. Learn more about connecting your site with Instant Articles.
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,267
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  edhe 2 faqe i kom
  Instant Articles publishing tools are available for this Page.
  qmimi lire
   
 3. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  205
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  28
  Problemi është se ka rreth 3 muaj apo më shumë që nuk po pranon më instant :(
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,267
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Veq t traffik i mire te duhet edhe pranon pranon , kto faqe veq domain e presin
   
 5. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  205
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si pranon se kam katër muaj? Trafik mbi 20K në ditë! Dhe jo vetëm unë por shumë që njoh :)
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,267
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me dergo ti mu trafik mbi 30k , nga fcb e shef qysh e pranoj une
   
 7. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  205
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos u mërzit vlla se nuk të thashë gjë. Të spjegova çfarë është duke ndodhur sepse mbi 20 veta që flas përditë nuk po u pranohen, ty të pranohen, atëherë lind pyetja pse i shet pa domain, kur mundesh ti shesësh me domain të pranuara shumë më shtrenjtë.
   
 8. beyourself

  beyourself Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk i shet me domain per shkak se problem trafiku, te ndertosh nje website dhe te dergosh trafik mbi 20k+ eshte shum e veshtire ne ditet e sotme.
  Prandaj ai thot me dergo vetem trafikun dhe ta pranoj une.
   
  getrich pëlqen postimin.
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,267
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Une i shes sepse tani nuk kam kohe te mirrem me gjera online , kam fillu jete te re krejt , e kto faqe rastesisht i pash qe e kan ate mundesi , shume e thjesht bre vllai , nese ke faqe te mdhaja e hap nje web dergon trafik 1-2 jav ne te pastaj aplikon dhe kaq , kto shiten me qmim te lire . Suksese
   

Shpërndaje faqen

Loading...