1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes faqe me 12k followers, Messi Fans 2018!

Tema tek 'Shitje' e hapur nga lojrafati, 8 Maj 2019.

 1. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  50 euro
  Per arsye te llogarise time ne facebook, e cila ka caktivizuar cdo lloj pagese shes faqen sportive, Messi Fans 2018, e blere 50 euro.
  Link to page
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pagesa vetem Paypal!
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  me dergo link pm
   
 4. masss

  masss Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  nese nuk eshte shitur akoma me kontakto ne pm jam i interesuar
   

Shpërndaje faqen

Loading...