1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes Faqe Facebook

Tema tek 'Shitje' e hapur nga bthaci, 9 Qershor 2020.

 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  I diskutueshem
  Riki.xh pëlqen postimin.
 2. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cmimi 180€
   
 3. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  180$ 13k ??
   
 4. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pa t'keqe, ne mujsh me shit 40$ je kali bardhe :)
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  713
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  73
  popo me 40$ eshte si te thuash falas :v
   
 6. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mu syni po ma qet qe jane fake, ose nese jane organik qysh thote antari jane audienca Aziatik e jo US ose EU.
  Nese e shet antari qaq sa thote mu qefi me bohet, po mem ngu mu e kishe rrite hala e bone masnej me instant articles besoj qe ke me pase ma shume perfitime.
   
 7. Un1kzz

  Un1kzz Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3

Shpërndaje faqen

Loading...