1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes faqe facebook

Tema tek 'Shitje' e hapur nga bthaci, 2 Qershor 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  I diskutushem
  Pershendetje, shes faqe ne facebook 13k, faqja esht rreth kafsheve. 1 muj qe e kam kriju dhe e kam rritur edhe me promovime. Nuk ka followers fake dhe nuk esht perdorur per ndonje fitim ose dicka tjeter. Per me shum info, shkruaje ne privat.
  Facebook.com/worldofanimalofficial
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  860
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  93
  50 views max neper video sikur sja vlen :rolleyes::oops:
   
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Normal qe ka ra aktiviteti pershkak se nuk merrem me faqen. Por ta shikosh mir disa video kan marr shum.
   
 4. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa lek
   

Shpërndaje faqen

Loading...