1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqe Facebook 34K 10K

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Gentrit Hasani, 20 Maj 2019.

 1. Gentrit Hasani

  Gentrit Hasani Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  URGJENT!!!
  Shes Faqe Facebook 34K edhe 10K, Qmimi i lir krejt per toke
   
 2. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  me dergo linkun dhe cmimin pm
   
 3. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ma dergo linkun
   
 4. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me dergo linkun
   
 5. marty

  marty Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  me dergo link
   
 6. kenan19

  kenan19 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16

Shpërndaje faqen

Loading...