1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes faqe Facebook 10K USA

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Gentrit Hasani, 18 Qershor 2019.

 1. Gentrit Hasani

  Gentrit Hasani Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Prsh shes Faqe 10K te gjith Usa faqja osht Animals
  Cmimi me mareveshje
   
 2. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ma dergo linkun dhe sa e shet
   
 3. marty

  marty Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mund te me dergosh link te lutem
   
 4. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  ma dergo linkun nqofse ka ad break
   

Shpërndaje faqen

Loading...