1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Faqe 20k SHQIPTAR

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga riadkozhani, 11 Qershor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. riadkozhani

  riadkozhani Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Fansa shqiptare faqw 20e00Like shum aktive
   
 2. riadkozhani

  riadkozhani Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  20300 Like
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,730
  Pëlqimet:
  689
  Pikë nga trofetë:
  243
  lexo rregulloren e shitjes para se me postu veq hajt .
   
  sg1 pëlqen postimin.
 4. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema Mbyllet.

  Kujdes, ku poston tjera her.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...