1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes fanspage me instant article

Tema tek 'Shitje' e hapur nga OmeRfrom02, 30 Qershor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  100
  Pershendetje Antaret e ITSHQIP shes faqen e Facebook 50k Like por nuk eshte shum aktive dhe nuk mundet me ju nderru emri edhe me ba merge.(
  • Your Page has been blocked from having its name changed.
  • Your Page has been blocked from being merged.)
  LINK:https://www.facebook.com/AllvideosCO/
   

Shpërndaje faqen

Loading...