1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes fanpage shqiptare

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Direktori, 5 Shtator 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Direktori

  Direktori Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Kam nje fanage me fansa shqiptar, temaika e faqes eshet mjekesore, nuk eshte dhe aq aktive, faqja ka 126k like, te interesuarit le te me kontakojne ne imbox
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pasi qe nuk mund te postoni ne nen-forumin Shitje jep te kuptohet se nuk i keni plotesuar kushtet plotesisht.Pra duhet ti kesh mbi 15 pelqime.

  Temen po e mbylli dhe ata qe jane te interesuar le te kontakojne.

  Itshqip nuk ju garanton asgje.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...