1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje shes fanpage me 110k ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Gentiii, 17 Dhjetor 2018.

 1. Gentiii

  Gentiii Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  shes fanpage 110k osht, e ka opcionin me apliku per instant article poashtu edhe per ad break veq minutat i vyn shtetin e ka tlejum jo shum aktive prej 2014tes osht faqja, llajkat jon te perzim..
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sa perqind mund te jene nga Albania, likes?
   
 3. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ma dergo linkun
   
 4. Un1kzz

  Un1kzz Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pm link
   
 5. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Sa shitet
   
 6. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  ma dergo njehere link dhe sa e shet?
   
 7. Un1kzz

  Un1kzz Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  u shit vlla
   
 8. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm,
  sa per info sa e shite?
   

Shpërndaje faqen

Loading...