1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes Fanpage Dhe metod

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Trim2017, 16 Shtator 2017.

 1. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shes Fanpage 50k , po ashtu shes metoden per rritjen e fanpage me poste virale Blerja e metodes dhe faqes vetem me pages live - Metoda e sigurt 100% jau tregoj edhe faktet live mbi 20 30 fanpage qe kam rrit me at metod Faqet mbesin me aktivitet te lart dhe per Click nlinka hecin shum mir ... Per me shum PM ose 044 55 38 54 (Viber , Whatsapp, ose drejtperdrejt) ....... Metoda perfshin edhe rritjen e subscribe n Youtube po ashtu mund mu perdor edhe per ma shum Click me marr ne link ...
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 2. joku

  joku Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faqja eshte shqiptare
   
 3. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo t huaj
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shkruaj qmimet mos ta bojm forumin privat
  sa me rrit 10k sa 100k sa 1mili , a garanton qe nuk e mbylllin
   
 5. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Un se rris un veq e shes metoden per 2 dit mka shku 370k ni faqe , po mesatarja mrena 2 jave e rrit 1 faqe deri 70k-100k
   
 6. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  dil pm pak
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Okej t shkrujta ne PM
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  @Trim2017 kam nje pyetje per ty dhe shpresoj te marr nje pergjigje te sinqerte.

  Nese keto metodat e rritjes (kam pare shume persona qe thone qe i disponojne) funksionojne ashtu si ato reklamohen, ku eshte fitimi nese kjo metode shitet ? Shume bukur mund te rritesh faqe te reja cdo dite dhe ti shesesh, ose te shtosh me shume vizitore tek webi jot ?

  PS: Nese ke qene ndonjehere antar ne forume te huaja besoj e ke vene reh qe jepen Vouch Copies, dmth nje antar i besuar e provon produktin dhe jep review.
   
  ami81, Eri dhe Trim2017 pëlqejnë postimin.
 9. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Vet e kom mendu kta pse me shpernda tu kan me punu vet punoj qe 2 vite me ta : Po ashtu rris faqe me website click spunoj se fitimet i kom mat mira veq me rrit faqe e me shit pa asni obligim tjeter a pom mbyllet adsense a po marr ban a po hyp ctr e ku ta di . Un pe shes si metod se edhe jom nxor per Pare nqit koh me do pun private tmia .. Ose p.sh un e shes 1 fanpage nese personi e merr edhe gjat bisedes e shoh qe osht njeri i fjales ja shes edhe metoden se mendoj qe nuk e shperndan me tjer e punon vetem vet , Nfillim e kam shit veq te personat e afert tash e kom qit edhe ktu kush ka munsi e blen kush jo Zoti ja shtoft ...
   
 10. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  535
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  a ki naj fanpage me.shit ose kallzoma qmimin e metodes.ne PM
   
 11. Sickk.

  Sickk. Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
 13. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kush o i interesum Let ma dergon link e Fb n Mesazh edhe aty mirrem vesh se ktu spom bjen qaq me hi .
   
 14. vinis

  vinis Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  me intereson faqja mund te kontaktosh 0693329446
   
 15. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ma dergo qmimin ne pm jam i interesuar, btw nese eshte ajo metoda me i bo 5k shok me e kthy profilin fanpage, tani me perserit tnjejtin sen nonstop mos ma dergo hiq se u bo publike moti.
   
 16. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Plako kete te fundit qe ja shkrove e ke mbyt fare,nuk din shqiptaret kete as nuk deshirojn,dhe nuk na jane hequr vizat as ne internet hahaha
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 17. Edmond 03

  Edmond 03 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 18. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  sa kushton metoda shkruaj ne pm
   
 19. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  044 55 38 54 Viber pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...