1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes fanpage dhe grupe ne fb

Tema tek 'Shitje' e hapur nga HardWorker, 15 Janar 2018.

 1. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shes dy fanpage:
  1. Fan Page per Pit Bull Dogs 17k
  https://m.facebook.com/PittBullsLover/?ref=bookmarks
  2. Fan page per Mustang Cars 4k
  https://m.facebook.com/MustangCarsOn/?ref=bookmarks

  Poashtu shes tre grupe:
  1. Cars my Drog 2k
  https://m.facebook.com/groups/2298978316994077?ref=bookmarks
  2. Mustang Cars 6k
  https://m.facebook.com/groups/272056076565904?ref=bookmarks
  3. Pit Bull Fans 6k
  https://m.facebook.com/groups/412879415770705?ref=bookmarks

  Fansat jan prej amerike. Sa per cmim sdi sa shkojn ofroni ju oferta. Mundet edhe krejt komplet per nje cmim te arsyeshem.
   
  Last edited: 15 Janar 2018
 2. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  A mun me mi qu qmimet per secilen ktu ose ne PM . flm
   
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
 5. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  zotri @Rafet Maxhuni duhesh te qelesh temen tende jo ketu te postosh shitjet e tua shpresoj qe stafi te jep pergjigjen korekte nese jam gabim
   
 6. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  ani de seshte edhe aq tragjike nese e kam postu nese kam gabu edhe un kur te postoj diqka lirisht e hapi nje tem ku ka nje qellim shitjen e aj qe don percaktohet ku don me marr naj sen
   
 7. Koni568

  Koni568 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 8. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kalo ne pm flasim
   
 9. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  qmimi i 17k edhe aeka monetization te gjelbert
   
 10. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  kalo ne pm edhe flasim me detalisht
   
 11. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  spomuj tshenoj
   
 12. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  te kam shkrujatur ne pm
   
 13. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Dergomi ne pm qmimet
   
 14. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  i ke ne pm cmimet i nderuar
   
 15. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  mi dergo ne pm cmimet
   
 16. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  I ke ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...