1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes Fanpage 55k ....

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Trim2017, 18 Tetor 2017.

 1. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  https://www.facebook.com/RedLineCarsOfficial/ Aktive click per link 1-2k click , po ashtu shitet metoda per rritjen e faqeve me viral post e gjitha organic pa boost , po ashtu metoda vlen per rritjen subscribe nyoutube dhe rritjen ne click nlink ..

  Admina se kuptoj arsyen pse ma fshini postin postet e tjera kan qen qe kam shit faqe po kan qe tjera faqe kta e kom rrit tani... Rrespekte
   
 2. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa e shet faqen
   
 3. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shum shtrejt
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  duke pare qe fansat jan nga thailanda :) :D
   
 6. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Filipine shoku dont be blind man
   
 7. Gazmend18

  Gazmend18 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faqen du me ble ul edhe cika
   

Shpërndaje faqen

Loading...