1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes etherum me 0% fee prishtin

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga phoenix, 2 Mars 2018.

 1. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,637
  Pëlqimet:
  702
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pershendetje

  Kam ne shitje etherum ne vler 650 euro , i shes me 0% fee, lokacioni prishtin
   
  wolf_mc12 dhe albert1 pëlqejnë postimin.
 2. d4rkgh0st

  d4rkgh0st Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje. Po te coj 1 PM
   
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,637
  Pëlqimet:
  702
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nrregull te ktheva ;)
   
 4. EliMiNiMi

  EliMiNiMi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  A shet hala, po du mi ble 2 etherum direkt a ja vlen?
   
 5. erenik

  erenik Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  shet njeri etherium?
   
 6. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,637
  Pëlqimet:
  702
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qfar shume ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...