1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes dy faqe anglisht

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga argjent_, 7 Gusht 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
 2. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  nuk indaj shoku vetem te dyjat i shes per nji her
   
 4. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  o vlla sje tu da bineq , t'vetka njeri sa kallxoj mos bo skena ktu
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 5. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  o shoki po kjo gaming fan koka e dekt svjen hiq
   
 6. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  o shok pa nervoza si blen ti i blen najkush tjtjer
   
 7. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  ok sa dyjat
   
 8. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  5 k euro
   
 9. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  ahhahah mos bo hajgare
   
 10. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  qiti more statistikat e faqes tkqyrim qfar aktiviteti ka,se qe i ka 200k likes nuk don me thon qi mundesh me shit shtrejt,kur kurkush sta kqyr aty
   
 11. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  221
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  53
  1. Je jasht rregullave te forumit, nuk te lejohet te shesesh, duhet te plotsosh ca kushte.
  2. Jep me shume detaje rreth atyre qe shet,
  3. Keto faqe ishalla i shet me kete cmim, por ne nje vend tj. Se keto faqe max 200€ , bejne
   
 12. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  585
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema Mbyllet.

  Lexo rregulloren tek Shitje Blerje
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...