1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[SHES] CS SERVER | PRIZRENI-HOSTING

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga G4SHI, 30 Prill 2020.

 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shiten Serverat prej Prizreni-hosting.info
  IP e KOSOVES
  : 91.230.110.30
  32 Slots - 8.00 Euro
  16 Slots - 5.00 Euro
  IP e SHQIPERIS: 196.166.245.85
  32 Slots - 6.00 Euro
  16 Slots - 4.00 Euro
  IP E GJERMANIS: 45.32.152.57
  32 Slots - 5.00 Euro
  16 Slots - 3.00 Euro

  Link : htpp://prizreni-hosting.info
  Te gjitha rootat jon Legal per ma shum kontaktoni ne fb :
  http://www.facebook.com/veronsusuri1

   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...