1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes [Shes] Cisco-linksys WRT54G2 v1.5

Tema tek 'Shitje' e hapur nga packmack, 21 Qershor 2013.

 1. packmack

  packmack Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Model: Linksys WRT54G2
  Technology: Wireless-G
  Bands: 2.4 GHz
  Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
  Antennas: 2 Internal
  Vendi prishtin.
  CMIMI 20 euro
  Kontakt [email protected]
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...