1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes Channel YouTube me 11k SUBSCRIBERS

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Fiksohu, 11 Maj 2020.

 1. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  Çmimi:

  Me marrveshje
  She nje channel me 11k subscribers nuk ka as 1 copyright ose strike, nuk e kam tpranum me adsense pasi qe kur pata arrit kete shifer te subsave e kam kthyer channelin ne muzik dhe kam fshir te gjitha videot e vjetra dhe channeli per SEO eshte shum i mire i rankon youtube videot shum mire, Kush eshte i interesuar te me shkruaj ne PM me nje ofert, nese me duket oferta e arsyshme e shes
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ma dergo pak linkun ndm
   
  Fiksohu pëlqen postimin.
 3. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  ta kam derguar
   
 4. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dergoma linkun ne pm edhe çmimin.
   
 5. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me dergo linkun dhe qmimin ne pm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...