1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes BTC

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga SherifSheremetaj, 8 Janar 2021.

Tags:
 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshendetje djem,
  shes BTC.
  shuma: 0.00058900 BTC
  Pagesa përmes bankes ose live në Prishtinë
   
 2. Aldo77

  Aldo77 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Si i ke bere keto 20usd bitcoin?
   
 3. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  38
  A do me i ble?? Nese po shkruaj antarit me lart
  Nese jo, nderro teme. Ca t duhet ty si i ka bo ai??
   
  SherifSheremetaj dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  774
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  58
  me brave browser mundesh me i ba
   
  Aldo77 pëlqen postimin.
 5. Aldo77

  Aldo77 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  thnx bro:)
  sa kohe mund te duhet per me i bo pak a shume?

  Mesa di une ky forum ka lindur per te ndihmuar njeei tjetrin.
  pavarsisht se tani esht kthyer si merrjep.
   
  Last edited by a moderator: 26 Janar 2021
  RegShqip pëlqen postimin.
 6. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  774
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  58
  duhesh me uphold me qel edhe ne brave e qel nje account e lidh me uphold edhe si te rrish ne browser aj ty te jep sa her te bllokon skripta tybe un spo di qa met than i marr valutat edhe blej ktu ripple se btc cmimin e madh e kan
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...