1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Bitcoin

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga CCKS, 29 Qershor 2018.

 1. CCKS

  CCKS Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje, e pash qe disa tema si kjo e imja ishin t‘mbyllura nuk dita ku me komentu ni mesazh se nese eshte ndokush i interesum per me ble BTC mund te me kontaktoi
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,441
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Nuk mund te shesesh sepse nuk i ploteson kushtet.
  Lexo rregulloren.
   

Shpërndaje faqen

Loading...